POLSKIE WARZYWA I OWOCE
SMAKUJĄ NAJLEPIEJ

Od ponad 30 lat, w ponad 90 produktach zatrzymujemy dla Państwa najpiękniejsze smaki i zapachy polskich warzyw i owoców, aromaty polskiej domowej kuchni.
Dzięki przetworom „FRUTICO”, pochodzącym z tradycyjnego pajęczańskiego rolniczego regionu o czystym środowisku naturalnym, mogą się Państwo cieszyć ich walorami smakowymi i zdrowotnymi przez cały rok.

Wysoka kultura upraw, własna baza surowcowa, doświadczenie w produkcji rolnej - to wszystko pozwala nam zatrzymać to, co najcenniejsze - aromat, kolor i przede wszystkim - wyśmienity smak.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały tak Państwa oczekiwania, jak wszelkie normy. Gwarancją ich jakości jest system zarządzania ISO i HACCP.

W drodze na Państwa stoły, nasze produkty pokonują codziennie tysiące kilometrów do sieci supermarketów, dyskontów oraz około 100 hurtowni w Polsce. Ich jakość jest doceniana również za granicą w ponad 20 krajach świata: m.in. w Niemczech, Anglii, Szwecji, na Litwie, Łotwie, Estonii, Francji, USA, Kanadzie, Australii, Mongolii. Dysponujemy własnym transportem, dlatego nasze produkty zawsze trafiają szybko do celu. Profesjonalna obsługa to coś, z czego jesteśmy dumni.

Ciągle się rozwijamy. Modernizujemy park maszynowy i transportowy. Wprowadzamy nowe technologie i rozwiązania, ulepszamy system zarządzania i kontroli jakości.

Nagrody i wyróżnienia na targach i wystawach w kraju i za granicą oraz stale zwiększający się udział w rynku pozwalają nam wierzyć, że nasze wysiłki nie idą na marne, a produkty spełniają najwyższe oczekiwania.
W imieniu „FRUTICO” zapraszam do kontaktu z naszym działem handlowym. Udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych produktów, cen i współpracy.

Wierzę, że nasza współpraca będzie owocna.

Z wyrazami szacunku
Szczepan Stanik
Właściciel PPHU „FRUTICO"